Podporujeme
neziskové organizace
v Pardubickém kraji

Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) je spolkem neziskových organizací působících v Pardubickém kraji. Poskytujeme informační a poradenský servis, pomáháme s realizací veřejně prospěšných projektů a vzděláváme zaměstnance neziskových organizací.

Mezi další aktivity patří šíření myšlenky dobrovolnictví a naší vlajkovou lodí je dobročinný projekt Burza filantropie, která propojuje neziskové organizace s podnikatelským a veřejným sektorem. Dlouhodobým cílem KONEPu je podpora vzájemné spolupráce v neziskovém sektoru, výměna zkušeností mezi organizacemi a pomoc s jejich rozvojem.


 • Do neziskových projektů půjde z Burzy filantropie vice než milion korun

  V Pardubicích a v Hlinsku se v průběhu června sešli zástupci firemního a veřejného sektoru, aby prostřednictvím Burzy filantropie podpořili kvalitní neziskové projekty v Pardubickém kraji. Výsledkem obou burz je skvělých 1 086 tisíc korun, které pomohou zlepšit nebo rozšířit především projekty poskytovatelů sociálních služeb v kraji.

  Přečíst celou novinku

 • Jak o sobě dát vědět médiím?

  Koalice nevládek Pardubicka, z.s. za finančního přispění Pardubického kraje Vás zve na 14. června seminář s vynikajícím lektorem Tomášem Dvořákem.

  Přečíst celou novinku

 • Akce nabitá dobrými skutky

  V Kongresovém sále Paláce Atrium byly nicméně tento týden předány ceny za dobrovolnictví jednotlivcům, neziskovým organizacím a společensky odpovědným firmám v uplynulém roce. Večerem provázela známá moderátorka a pardubická rodačka Jolana Voldánová.

  Přečíst celou novinku

Prohlédnou starší novinky