Úvod Roční aktivity Galavečer oceňování dobrovolníků

Slavnostní ocenění dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem roku 2020

Kompletní fotogalerie zde.

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

  • Karolína Benešová 
  • Jarmila Blažková
  • Jiří Bleha
  • Lukáš Frýda
  • Valerie a Vladimír Kosinovi
  • Jan König
  • Hana Němcová
  • Tereza Němcová
  • Jan Smejkal
  • Veronika Vašinová
  • Karolína Benešová – Speciální cena radního Pardubického kraje Pavla Šotoly
  • Anežka Pejchová – Speciální cena Krajské hospodářské komory Pardubického kraje
  • Tereza Jašíková a Šárka Dalecká – Speciální cena Dobrovolnického centra Koalice nevládek Pardubicka

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

  • Azylový dům pro těhotné ženy v tísni  
  • Centrum pro dětský sluch Tamtam
  • Oblastní charita Pardubice
  • Rodinné Integrační Centrum
  • SKP-CENTRUM
  • Most pro – Speciální cena informačního střediska Evropské unie Europe Direct Pardubice

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY 

  • Burger King – pobočka Pardubice
  • Contipro, a.s.
  • ČSOB Pojišťovna, a. s
  • ENERGOLAND spol. s r.o.  nepřijduou
  • Foxcon Česká republika
  • KIEKERT-CS s.r.o.
  • KPassemblies s.r.o.
  • OEZ s.r.o.
  • USSPA, s.r.o.
  • S U M O s.r.o.
  • FBF care s.r.o. - Speciální cena Regionální pobočky CZECHINVEST pro Pardubický kraj
  • Ranč pod Kuňkou  - Speciální cena Rytmus Východní Čechy

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2019

Kompletní fotogalerie zde.

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Marie Bíbrová, Božena Hladká, Emily Kramná, Martina Loučková, Jaroslav Skalický, Pavel Špaček, Lubomír Šula, Petra Těšitelová, Viktor Votava a Zdena Vrbová. Speciální ocenění převzali Katka Dostrašilová, Jiří Jiránek a Marie Karásková.

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

DaR – centrum pro dítě a rodinu; Ekocentrum Skřítek; Charita dětem; Charita Moravská Třebová; spolek Loly Růža; Radost Pardubice; Sluníčko - Centrum pro rodinu; Dobrovolnické centrum pro region Hlinsko, FOKUS Vysočina; Spolek Hurá na výlet!; Spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje. Speciální ocenění převzali zástupci neziskových organizací Chráníme stromy a Sdružení Neratov.

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Beeehappy, Kiktextil a Non-Food, NEDCON Bohemia, OEZ, REHAU Automotive, Restaurace na Cibulce, STAPRO, umdasch Story Design, VHOS, VVS Verměřovice. Speciální ocenění získala SOLEA CZ výrobní družstvo.

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2018

Kompletní fotogalerii naleznete zde.

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Irena Adamová, Barbora Debnárová, Hana Grundová, Ivan Hoza, Bernardeta Jandíková, Zdeňka Lipavská, Dagmar Novotná, Petra Pejchlová, Kristýna Plešková, Pavel Štefek, Helena Kuklová, David Hejna a Romana Fricová

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Boccia Run Bukovka, Klub českých turistů Lanškroun, KLUS Svitavy, Komuniké o. p. s. Litomyšl, Rodinné centrum Kulihrášek, z. s., Rodinné centrum Srdíčko z. s., Denní stacionář Litomyšl - Ruka pro život o. p. s., SKP-CENTRUM, o. p. s. - Dům na půli cesty, Středisko rané péče v Pardubicích o. p. s. a Zelená pro Pardubicko.

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Česká spořitelna, a. s., Gaetano Daneli, s. r. o., H.R.G. spol. s r. o. Litomyšl, Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Olfin Car Palace, s. r. o., Pardubický pivovar, a. s., SAINT-GOBAIN ADFORS CZ, s. r. o., SOLEA CZ výrobní družstvo, Šmídl s.r.o., Vodní zdroje Chrudim, spol. s. r. o. a LÉTHO o. p. s.

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2017

Kompletní fotogalerie

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Blažková Jarmila, Ondřej Chvojka, Miroslav Kutík, Stanislav Mlíka, Antonín Podhajský, Zuzana Poláková, Michaela Sodomková, Romana Fricová, Markéta Kubínová, Martin Polach, Eduard Kralovič, Olga Dubská, Lenka Bednářová, Irena Voženílková, Marie Vaničková, Jiří Vokurka, Kateřina Pospíšilová a Jiřina Ptáčková 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Česká abilympijská asociace, Východočeská pobočka České společnosti ornitologické při Východočeském muzeu Pardubice, DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice, Ekocentrum PALETA, Fokus Vysočina, Komuniké, Poruchy autistického spektra, Péče o duševní zdraví, Rodinné centrum Kulihrášek a Rodinné Integrační Centrum 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

ČSOB Pojišťovna, Elektrárny Opatovice, GAF, Iveco Czech Republic, Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, PADĚRA, RADA & PARTNEŘI advokátní kancelář, POTRAVINY MÁLEK, Radka Trávníčková za zaměstnávání invalidních důchodců, seniorů a jinak znevýhodněných skupin, Realtime Technologies, ERA, MŠ Svatopluka Čecha a MEDESA

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2016

Kompletní fotogalerie

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Ota Bydžovský, Ilona Dembická, Jana Hofmanová, Jaroslava Hrdinová, Natálie Jehličková, Lenka Kolářová, Jarmila Krátká, Eliška Lokajíčková, Hana Němcová, Aneta Nováková, Zdeňka Pírková, Pavel Rakušan, Růžena Rösslerová, Iva Řehounková, Tibor Schwarz, Zuzana Soukupová, Pavel Studnička, Jan Štorek, Jiří Vála. 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Děti patří domů, Lidé v lese, Sdružení dobrovolných hasičů Hrochův Týnec, TJ Léčebna Košumberk, Zámeček Pardubice. 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

AWOS, Elfra, Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, Iveco Czech Republic, Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Medesa, Mediate, Poličská nemocnice, Prádelna Pardubice, Státní okresní archiv Chrudim, Pekařství a cukrářství Sázava, Isolit-Bravo.

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2015

Kompletní fotogalerie IKompletní fotogalerieII

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Jan Florian, Michaela Jeníčková, Jaroslava Koukalová, Martin Luňáček, Jan Morávek, Ladislava Morkesová, Ludmila Pavlišová, Kateřina Pevná, Ladislav Samek, Romana Schejbalová, Iva Skalická, Václav Sojma,  Zdeněk Sotona, Dagmar Šotová, Barbora Švorcová, Zdislava Zavadilová, Ivana Žaludová 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Česká abilympijská asociace, DAPHNE – institut aplikované ekologie, Hospic Chrudim, Klub přátel Pardubicka, Květná zahrada, Nadace Josefa Plívy, Rettigovka – sociální podnik (Komuniké, o.p.s.), Rodinné centrum Litomyšl, Rodinné integrační centrum, TyfloCentrum Pardubice 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

ČSOB Pojišťovna, a.s., ELFRA, s.r.o., Jídelna zdravé výživy Kruh zdraví Chrudim, Konzum, obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Městská knihovna ve Svitavách, Onkologické centrum Multiscan Pardubice, Pekařství a cukrářství Sázava, s.r.o., Příhoda, s.r.o., Real Time Technologies, s.r.o., Saint Gobain Adfors CZ

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2014

Kompletní fotogalerie

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Aneta Balejová, Marie Dundová, Pavel Hájek, Michal Hašto, František Hronek, Jana Hvězdová, Viktorie Kovárníková, Ivana Krbcová, Milan Morch, Věra Novotná, Jan Opletal, Olga Pecinová, Jarmila Pešková, Antonín Rejlek, Růžena Šilínová, Jan Šoltys, Karel Vytřas 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Amalthea, o. s., Kroužky ČR Východ, o. p. s., MaTami, centrum pro rodinu, o. s., Občanské sdružení Poruchy autistického spektra, Za jeden provaz, o. s. 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Česká spořitelna, ČSOB Pojišťovna, Konzum - obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, Kruh zdraví, Mateřské a rodinné centrum Krůček Svitavy, Petriva, PROVAS Hlinsko, RM Restaurant, Sportes Svitavy, Zdravíčko Chrudim

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2013

Kompletní fotogalerie

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Vlasta Antošová, Marcela Boháčová, Luboš Daniš, Petr Dračinský, Anna Frantalová, Luděk Just, Michal Kadlec, Eva Loučková, Marie Moravcová Zorajda Jimenez Navas, Olga Panova, Jitka Pešková, Lucie Šedová, Ondřej Vojtíšek, Josef Vomáčka 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Boii, o. s., CEDR Pardubice, o. p. s., Česká abilympijská asociace, o. s., Český červený kříž Chrudim, ČSOP - Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka, Klub českých turistů Lanškroun, Komuniké, o. p. s., SK Heřmanův Městec, o. s. - Ježci, SKP-CENTRUM, o. p. s., ZO ČSOP Podorlicko 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

ABK - Pardubice, Awos, CompAK, eBRÁNA, Elektrárny Opatovice, Isolit - Bravo, Iveco Czech Republic, Konzum, obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Lesy České republiky, Vodárenská společnost Chrudim

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2012

Kompletní fotogalerie

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Marie Antlová, Václav Cibulka, Vendula Dušková, Jarmila Hejtmanská, Klára Hromádková, Ludmila Chodilová, Petr Chvojka, Bernadeta Jandíková, Věra Jindrová, Anežka Klejchová, Jana Klementová, Václav Kovář, Jan Pultr, Zdeněk Svatoš, František Synek, Vlastimil Šebek 

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Hewer - občanské sdružení, Oblastní charita Pardubice 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Agrometall, ČSOB Pojišťovna, DAKO-CZ, e-BRÁNA, Elektrárny Opatovice, Lenka Klaudingerová, Konzum - obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Lékárna.cz, Pacific Direct, PVV, Studio Press

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem 2011

Kompletní fotogalerie

OCENĚNÍ DOBROVOLNÍCI

Miroslava Čápová, Karolína Fikejsová, Sára Fikejsová, Zdeněk Fikejs, Tereza Hemerková, Bronislava Halbrštátová, Eva Hrdinová, Karel Jindra, Veronika Kaplanová, Hana Košťálová, Vlastimil Košťál, Lenka Michková, Petra Nepovímová, Ludmila Pavlišová, Jaroslav Skalický, Jan Šafář, Josef Tejkl, Václava Tmejová, Miroslav Vondřich, Jana Zlesáková

OCENĚNÉ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Aeroklub Skuteč, Amalthea, o. s., Boii, o. s., FOKUS Vysočina Hlinsko, Lay.no, o. s., Mateřské a rodinné centrum Krůček Svitavy, Občanské sdružení Altus, Občanské sdružení CEMA Žamberk, Přátelé Podorlicka, o. s., Rodinné centrum Palouček, o. s. 

OCENĚNÉ SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÉ FIRMY

Elektro Zelenka, GSK - Glaxosmithkline, Konzum - obchodní družstvo Ústí nad Orlicí, Kraft Foods ČR, Medesa, Ortopedie Hlinsko, OTTO OFFICE, Svitap J. H. J., Traffic, UPS - United Parcel Service Czech Republic

Naši partneři