Úvod Dobrovolnictví aktuální nabídky

Dobrovolnické centrum KONEP hledá dobrovolníky pro činnost v neziskových organizacích v oblasti pomoci osobám se zdravotním postižením, při volnočasových aktivitách dětí, mládeže a rodin, pro kulturní či charitativní akce aj. Vybrat si můžete z aktuální nabídky nebo po dohodě s koordinátorkou našeho DC. Bližší informace a kontakt najdete v sekci Dobrovolnictví.

Dobrovolníci na doučování pro děti v náhradní rodinné péči

Hledáme dobrovolníky na doučování dětí, které jsou v pěstounské péči. Jedná se zpravidla o pomoc při zvládání základů učiva 2. -7. třídy ZŠ. Výuka probíhá v prostorách organizace DaR 1x týdně 1-2h dle potřeb rodiny a kapacity dobrovolníka.

Dobrovolníci na výpomoc na kroužcích pro děti

Hledáme dobrovolníky pro Centrum pro rodinu (CEMA Žamberk, z.ú.), kteří by 1-2 krát týdně pomáhali při realizaci kroužků zaměřených na výtvarné aktivity pro děti. Cílem Centra pro rodinu je posilování hodnot rodiny a mezigeneračních vztahů, mateřskou roli žen a podporuje rodiče při výchově dětí.

Dobrovolníci pro výpomoc na slavnostním galavečeru Noc Grácií

Hledáme dobrovolníky pro výpomoc na slavnostním galavečeru Noc Grácií, který pořádá Základní a Praktická škola Svítání o.p.s. ve čtvrtek 2. listopadu v čase 16 - 22 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích. Noc Grácií je každoroční slavnostní akce, na níž jsou předávány sošky tří Grácií přátelům a podporovatelům školy Svítání doprovázená bohatým programem. Dobrovolníci budou v zákulisí pomáhat s organizací akce.

Dobrovolníci na doučování AJ pro děti v náhradní rodinné péči

Pro Centrum pro dítě a rodinu o.p.s. hledáme dobrovolníky na doučování AJ. Dobrovolníci budou doučovat děti v náhradní rodinné péči v rozsahu 1-2 hodin týdně.

Dobrovolník - asistent pro hru Boccia pro imobilního studenta

V tělocvičně Základní a praktické školy Svítání probíhají každé úterý od 12:30 do 13:30 tréninky hry Boccia. Tento paralympijský sport je obdobou Petanque a hrají jej děti i dospělí upoutaní na vozíku. Hráči však potřebují někoho, kdo by jim asistoval při této zábavné hře, s níž se mohou účastnit i závodů a dosahovat výborných výsledků. Přidejte se k našemu týmu, přijďte příjemně strávit čas sportem a zároveň pomoci lidem s tělesným postižením!

Dobrovolník pro Apolenku

Hledáme dobrovolníky pro jednorázové akce. Dobrovolník bude na těchto akcích vypomáhat s organizací akce, s aktivitami pro děti a další dle potřeby. Hledáme také dobrovolníka pro dlouhodobou a pravidelnou výpomoc při hiporehabilitacích s hendikepovanými klienty Apolenky.

Hledáme dobrovolníky na doučování dětí

Chcete se obohatit o nové zkušenosti a zároveň pomáhat? Zapojte se jako dobrovolníci v programu doučování dětí v klientských rodinách odboru sociálních věcí Magistrátu města Pardubic, případně do pomoci při volnočasových aktivitách v Komunitním centru na městské ubytovně v Pardubicích.

SHÁNÍME AKTIVNÍ SENIORY K DOBROVOLNICTVÍ V PARDUBICKÝCH MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

Jedná se o aktivitu v rámci pilotního projektu statutárního města Pardubice, jehož cílem je propojení seniorů a nejmladší generace přinášející přínos pro obě strany – senioři díky dobrovolnictví neztrácejí kontakt s vnějším prostředím, seberealizují se, zůstávají aktivní, nemají pocit osamění a cítí se potřební, děti se zase učí mezigenerační solidaritě i toleranci.

Dobrovolník pro vedení kurzu IT

Hledáme dobrovolníka staršího 18 let, který by vedl individuální hodiny s klienty CEDRu. Jedná se o výuku základů práce na PC, není třeba mít vzdělání pro daný kurz. Hledáme nadšence, pro kterého je technika zábava a dokáže své znalosti předat hendikepovaným klientům CEDR Pardubice o.p.s. s kapkou trpělivosti.

Naši partneři